Oferta pracy

Specjalista ds. komunikacji wewnętrznej

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Chodakowska 19/31

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowywaniu strategii komunikacji wewnętrznej, planowaniu działań komunikacyjnych oraz ich realizacji

  • Kompleksowa obsługa kanałów komunikacji wewnętrznej (intranet, newsletter, mailing) – planowanie harmonogramu, dobór tematów, tworzenie treści, obsługa narzędzi

  • Planowanie kampanii informacyjnych skierowanych do społeczności akademickiej – opracowanie koncepcji i treści

  • Rozwój nowych kanałów komunikacji i udział we wdrażaniu odpowiednich narzędzi

  • Budowanie relacji z jednostkami pionu akademickiego i organizacyjnego uczelni oraz członkami społeczności akademickiej, wspieranie ich w zakresie działań komunikacyjnych

  • Współpraca z działem odpowiedzialnym za komunikację zewnętrzną, IT oraz UX

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów, z dyspozycyjnością do pracy na pełen etat

  • Umiejętność redagowania tekstów - znajomość poprawnej polszczyzny i zasad prostego języka, lekkie pióro

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane min. roczne doświadczenie w pracy w obszarze komunikacji, w tym obsłudze intranetu

  • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów w obszarze komunikacji, np. wdrażaniu nowych narzędzi do komunikacji (jako członek zespołu projektowego)

  • Gotowość do zdobywania nowych kompetencji i wiedzy z zakresu komunikacji wewnętrznej, w tym poznawania nowych narzędzi i systemów

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu i utrzymywaniu relacji

  • Umiejętność pracy zespołowej, przy jednoczesnej samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Kreatywność

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość programów graficznych

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku akademickim

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w kilkuosobowym zespole

  • Zniżki na studia magisterskie i podyplomowe dla pracownika i jego rodziny

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny

  • Możliwość skorzystania z dofinansowania do pakietu MultiSport i MultiBenefit

  • Zniżki na kursy językowe

  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu, wśród wybitnych profesorów, znakomitych naukowców i opiniotwórczych ekspertów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny to niepubliczna uczelnia akademicka prowadząca działalność badawczą oraz oferująca studia o profilu praktycznym i akademickim w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu i Katowicach.

Uczelnia należy do grona najbardziej aktywnych ośrodków badawczych w Polsce, a jej pracownicy mają realny wpływ na rozwój wielu dziedzin nauki. Wyniki prowadzonych przez nich badań znajdują zastosowanie w różnych obszarach gospodarki i życia społecznego. Na uczelni działa kilkanaście jednostek badawczych prowadzących interdyscyplinarne projekty.

Zespół Uniwersytetu SWPS tworzy ponad 800 osób – pracowników akademickich i pionu biznesowo-organizacyjnego. Uczelnia jest atrakcyjnym miejscem rozwoju zawodowego, zapewnia system atrakcyjnych benefitów pracowniczych. Tworzymy zróżnicowane i współdziałające środowisko profesjonalistów ceniących pracę na rzecz studentów, tworzenie wiedzy i jej praktyczne wykorzystanie. Pracownikami i współpracownikami uczelni są wybitni naukowcy, odnoszący sukcesy praktycy, artyści i przedstawiciele świata mediów.

Przewiń do profilu firmy