Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

    W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydata na stanowisko:
    SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ
    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie i dystrybucja materiałów służących komunikacji wewnętrznej firmy, w tym artykułów, wywiadów, komunikatów postów, newsletterów, mailingów, plakatów, prezentacji, materiałów photo/video w języku polskim i angielskim
    • aktywne poszukiwanie ciekawych tematów do komunikacji, zwłaszcza wewnętrznej, we współpracy ze wszystkimi departamentami firmy
    • organizacja spotkań z pracownikami i aktywne reagowanie na potrzeby pracowników
    • wsparcie realizacji strategii budowania wizerunku pracodawcy poprzez działania wewnętrzne
    • wyszukiwanie i reagowanie na potrzeby komunikacyjne innych działów firmy
    • tłumaczenie informacji na język angielski i odwrotnie

     Wymagania:

    • min. 2 letnie doświadczenie w zakresie komunikacji wewnętrznej
    • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe: dziennikarstwo, PR, marketing i komunikacja)
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • samodzielność, dokładność oraz kreatywność
    • umiejętność przygotowywania materiałów tekstowych oraz graficznych na potrzeby procesu komunikacji wewnętrznej