Oferta pracy

Specjalista ds. Komunikacji Wizualnej

IKEA Retail, Lublin

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planować i projektować komunikację wizualną wewnątrz i na zewnątrz sklepu tak, aby była zrozumiała i spójna z konceptem IKEA,

  • współpracować z innymi działami w sklepie przy realizacji projektów komunikacji skierowanych do klientów IKEA,

  • przygotowywać gotowe projekty do druku,

  • obsługiwać wielkoformatowe maszyny drukujące i ploter tnący,

  • instalować gotowe projekty komunikacji wizualnej (np. druki wielkoformatowe, naklejki, plakaty) w przestrzeni sklepu IKEA.

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie w dziedzinie projektowania komunikacji wizualnej (preferowane wyższe),

  • sprawnie posługujesz się programami graficznymi z pakietu Adobe (głównie InDesign, Illustrator, Photoshop),

  • masz wiedzę na temat poligrafii i przygotowania do druku DTP,

  • masz doświadczenie w obsłudze maszyn drukujących wielkoformatowych, plotera tnącego oraz umiejętność pracy na platformie Mac,

  • lubisz prace manualne (cięcie, montowanie, przykręcanie, klejenie etc.),

  • masz doświadczenie we współpracy z agencjami i drukarniami,

  • jesteś kreatywny, potrafisz zamienić wiedzę o kliencie w twórcze i inspirujące rozwiązania z zakresu komunikacji,

  • jesteś zorganizowany/zorganizowana i samodzielny/samodzielna,

  • lubisz pracować w zespole, w szybko zmieniającym się środowisku,

  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • kantynę pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 5 złotych,

  • 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,

  • rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,

  • kartę Multisport,

  • punkty do wydania np. na kino, zakupy, restaurację, wycieczki,

  • kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,

  • dodatkowe dni wolne urlopu tacierzyńskiego z okazji narodzin dziecka,

  • premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,

  • prywatny plan emerytalny,

  • indywidualne ubezpieczenie na życie,

  • kredyt 0% na zakupy w IKEA,

  • grafiki układane z 2-miesięcznym wyprzedzeniem.

Jesteśmy IKEA i od ponad 75 lat mamy wpływ na to, jak miliony ludzi urządzają swoje domy na całym świecie! Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Wspólnie z Tobą chcemy tworzyć lepsze codzienne życie dla wielu ludzi – nie tylko to, które toczy się w ich domach.

Przewiń do profilu firmy

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.