Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. komunikacji

CANCER FIGHTERSO firmie

  • Piłsudskiego 40
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

CANCER FIGHTERS

Piłsudskiego 40

Wrocław

Rekrutujemy do ekipy Fundacji Cancer Fighters, która pomaga i motywuje do walki z chorobą nowotworową. Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. komunikacji.

Zakres obowiązków?

  • Tworzenie kampanii wizerunkowych;
  • Przygotowanie planów komunikacji;
  • Przygotowanie materiałów marketingowych
  • Tworzenie informacji prasowych;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Fundacji
  • Rozwijanie kanałów komunikacji w mediach społecznościowych, tworzenie planów oraz treści;

Oczekiwania do kandydata:

  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność, zaangażowanie;
  • Wychodzenie z inicjatywą oraz kreatywnymi pomysłami;
  • Pozytywne nastawienie, otwartość, łatwość nawiązywania relacji z otoczeniem;
  • „Lekkie pióro” oraz łatwość w redagowaniu tekstów;
  • Umiejętność tworzenia wartościowych, merytorycznych publikacji;

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia;
  • Wynagrodzenie zgodne z umiejętnościami i premie uznaniowe;
  • Biuro w centrum Wrocławia;
  • Pracę w kreatywnym zespole;

Dołącz do ekipy Fundacji i wspólnie pomagajmy wojownikom Cancer Fighters.

Ogłoszenie archiwalne