Oferta pracy

Specjalista ds. komunikacji zewnętrznej

Adamed Pharma S.A. O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizowanie strategii PR korporacyjnego dla Adamedu w Polsce i na rynkach zagranicznych,

  • Kontakty z mediami, w tym m.in. dystrybucja informacji prasowych, odpowiadanie na pytania mediów, itp.

  • Tworzenie treści i materiałów do komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej – artykułów, komunikatów, wywiadów, advertoriali, etc.

  • Koordynowanie udziału przedstawicieli Adamedu w wydarzeniach branżowych krajowych i zagranicznych (targi, konferencje),

  • Współpracowanie z organizacjami zewnętrznymi w zakresie działań PR, w które zaangażowany jest Adamed lub jej przedstawiciele (np. PZPPF, Polska Rada Biznesu, Fundacja Adamed),

  • Uczestniczenie w prowadzeniu projektów sponsoringowych oraz CSR-owych.

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z mediami,

  • Umiejętność pisania tekstów, lekkość pióra, wysoka kultura języka,

  • Umiejętność syntetycznego przedstawiania myśli,

  • Umiejętności analityczne, wyciąganie wniosków, krytyczne myślenie,

  • Umiejętności prezentacji danych, idei, pomysłów, rozwiązań,

  • Znajomość trendów i narzędzi z obszaru PR,

  • Mile widziana znajomość branży farmaceutycznej,

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego,

  • Wyższe wykształcenie, preferowane kierunki: PR, dziennikarstwo, nauki społeczne i pokrewne, marketing, zarządzanie,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)

  • Kafeterię szkoleń

  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)

  • Zorganizowany transport do pracy lub parking

  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników