Oferta pracy

Specjalista ds. Konfiguracji Floty i IFE w Biurze Produktu

Polskie Linie Lotnicze LOT

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie wizji i definiowanie standardu wyposażenia kabin pasażerskich oraz bufetów samolotów w wyposażenie stałe, tj. fotele, monumenty, galleye

  • Analiza kosztów i zysków, budowanie business case wprowadzanych usług

  • Budowanie wizji i wprowadzanie usług pełnej łączności oraz strumieniowego udostępniania treści contentowych

  • Odbiory wnętrz nowych samolotów

  • Bieżące śledzenie trendów rynku lotniczego i nowych technologii

  • Regularna analiza satysfakcji pasażera, raportów personelu pokładowego i innych zaangażowanych jednostek – wyciąganie wniosków i przekładanie ich na akcje mające na celu podnoszenie satysfakcji klientów zewnętrznych i wewnętrznych.

  • Udział w wydarzeniach branżowych związanych z przedmiotem umowy

  • Regularna analiza rynku i benchmarki

  • Pozyskiwanie i kontraktowanie dostawców

  • Realizacja i kontrola wykonawcza wypracowanych standardów, bieżąca współpraca z dostawcami

  • Stała współpraca z zaangażowanymi działami, m.in.: technika, zakupy, komunikacja, kontrola jakości

  • Definiowanie i wprowadzanie rozwiązań ekologicznych i nowości technologicznych.

  • Tworzenie i realizacja budżetu ww. usług

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie techniczne związane z branżą lotniczą

  • Silnie rozwinięte zdolności analityczne i negocjacyjne

  • Nastawienie na rezultat

  • Zdolność analizowania danych i tworzenia raportów

  • Doświadczenie w sektorze lotniczym

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny

  • Wysoka komunikatywność

  • Duża samodzielność i inicjatywa w poszukiwaniu klientów oraz realizacji powierzonych zadań

  • Mobilność

To oferujemy

  • Mamy możliwość wdrażania własnych pomysłów – pracujemy w gronie osób otwartych na niekonwencjonalne rozwiązania

  • Pracujemy z międzynarodowymi partnerami, co pozwala podnosić lub pielęgnować kompetencje językowe (angielski)

  • Bogaty pakiet benefitów, w tym: bilety lotnicze na połączenia LOT i wybrane linie lotnicze całego świata

  • Możliwość korzystania z karty Multisport i Luxmed

  • Możliwość nawiązania międzynarodowych kontaktów

  • Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji

Otwarcie ponad 50 nowych połączeń na przestrzeni ostatnich 4 lat i zagwarantowanie firmie rentownego wzrostu, brzmi naprawdę dumnie – To efekt strategii zarządzania przychodem, opracowanych przez LOT REVENUE MANAGEMENT. Cechujemy się wysokimi zdolnościom analitycznym i strategicznymi, szybkością działania i sprawnością operacyjną. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfiką naszej pracy i aplikowania na wybrane przez siebie stanowiska.

Przewiń do profilu firmy