Specjalista ds. konfiguracji integracji systemu

BURY Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie strategii zarządzania konfiguracją

  • Definiowanie obiektów konfiguracji zgodnie ze strategią zarządzania konfiguracją i wymaganiami

  • Tworzenie systemu zarządzania konfiguracją

  • Określanie zakresu wewnętrznych i zewnętrznych Baseline’ów zgodnie ze strategią zarządzania konfiguracją

  • Zatwierdzanie obiektów konfiguracji, zmian, aktualizowanie historii oraz zgłaszanie statusu obiektów konfiguracji

  • Wspieranie działów rozwoju w osiąganiu zdefiniowanych poziomów zgodnie z modelami oceny stopnia dojrzałości, np. SPICE

  • Uczestnictwo w realizacji assessment’ów zgodnie z modelami stopnia dojrzałości w obszarze tworzenia systemu i oprogramowania.

  • Opracowanie Planu Integracji Systemu oraz Planu Testów Integracyjnych Systemu włącznie ze Strategiami na podstawie Architektury Systemu i Planu Releas’ów

  • Opracowanie Scenariusza Testów Integracji na bazie Systemu

  • Zatwierdzenie raportu integracji i testu integracji

  • Pełnienie roli Configuration Manager lub Integration Leader w projekcie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Sprawne posługiwanie się programami z pakietu MS Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność, sumienność

  • Terminowość wykonywanych zadań

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM

  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach

  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole

  • Dofinansowane przez firmę karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, nauka języka angielskiego w godzinach pracy, imprezy integracyjne, brak dress code, miejsce parkingowe dla pracowników, inicjatywy charytatywne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Jesteś zainteresowany ofertą - kliknij Aplikuj!

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych oraz elektromobilności wykorzystywanych w branży Automotive.

Przewiń do profilu firmy