Oferta pracy

Vantage Development S.A.

Specjalista ds. konsolidacji i raportowania

Vantage Development S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 10 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie pakietów konsolidacyjnych, raportowanie i komunikacja z pracownikami spółki-matki (w języku angielskim),

  • sporządzanie skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy,

  • udział w pracach związanych z procesem zamknięcia miesiąca i ich koordynowanie,

  • weryfikacja poprawności danych jednostkowych dostarczanych dla potrzeb konsolidacji,

  • współpraca z audytorem w zakresie przeprowadzanych audytów skonsolidowanego sprawozdania finansowego.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • zdobyłaś/eś min. dwa lata doświadczenia na stanowisku związanym z konsolidacją i sprawozdawczością lub z audytem finansowym,

  • masz praktyczną wiedzę z zakresu przygotowywania skonsolidowanych sprawozdań finansowych,

  • przepisy z zakresu ustawy o rachunkowości i MSSF nie są Ci obce,

  • znasz bardzo dobrze środowisko MS Office, w szczególności program Excel,

  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym.

To oferujemy

  • umowa o pracę lub zlecenie,

  • możliwość długoletniej współpracy,

  • praca przy realizacjach złożonych i rozpoznawalnych na rynku projektów deweloperskich,

  • możliwość rozwoju kompetencji (m.in. współpraca z doświadczonym zespołem, szkolenia),

  • praca w firmie, dla której najcenniejszą wartością są pracownicy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Tak się u nas pracuje