Specjalista ds. konstrukcji elektronicznych w Dziale Hardware Development

Diehl Controls PolskaO firmie

Diehl Controls Polska

plac Konstytucji 3 Maja 3

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój istniejących oraz wdrażanie nowych projektów elektroniki AGD w zastosowaniu przemysłowym;
  • Projektowanie układów sterowników,
  • Ocena kosztów produkcji hardware`u;
  • Testowanie, obliczenia oraz badanie pod względem funkcjonalnym i zgodności z EMC;
  • Współpraca w szerokiej grupie projektowej.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze projektowania układów elektronicznych, a w szczególności elektroniki wielkoseryjnej;
  • Dobra wiedza w dziedzinie obwodów analogowych i cyfrowych;
  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych oraz oprogramowania wykorzystywanego przy projektowaniu elektroniki;
  • Podstawowe doświadczenie w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej EMC;
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word);
  • Wiedza z zakresu konwerterów AC/DC;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki elektronika lub pokrewne);
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2).

Mile widziane

  • Własne zrealizowane projekty elektroniczne;
  • Doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów;
  • Znajomość j. niemieckiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym oraz autonomicznym środowisku;
  • Możliwość ciągłego pogłębiania wiedzy (dostęp do platformy e-learningowej: Diehl Learning World);
  • Pakiety: Medyczny, Socjalny;
  • Dopłatę do dojazdów lub pakiet relokacyjny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pakiet relokacyjny
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Ponad 17.000 pracowników w naszych pięciu podgrupach Metall, Controls, Defence, Aviation i Metering pracuje nad aktualnymi i przyszłościowymi technologiami. Firma Diehl Controls to globalny lider w zakresie projektowania i produkcji układów napędowych, interfejsów użytkownika oraz elektronicznych układów sterowania dla branży AGD, HVAC/R (ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja, i chłodnictwo) oraz branż pokrewnych. Prześlij swoją aplikację do firmy Diehl i odkryj fascynujące technologie oraz wyjątkową tradycję firmy opierającą się na stabilności i zaufaniu.

Specjalista ds. konstrukcji elektronicznych w Dziale Hardware Development, plac Konstytucji 3 Maja 3, Krzyki, Wrocław