Specjalista ds. Konstrukcji Fotowoltaicznych

Columbus Energy S.A.O firmie

Columbus Energy S.A.

Josepha Conrada 20

Kraków

Columbus Energy to numer jeden na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce. W ciągu jednego miesiąca instalujemy ponad 7 MW czystej energii ze słońca. Z dnia na dzień bardzo dynamicznie rozwijamy naszą Firmę, dlatego do Działu Realizacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Twoje zadania:

  • Opracowywanie i wydawanie opinii konstruktorskich dla klientów biznesowych firmy,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Dołącz do nas jeśli:

  • Posiadasz uprawnienia konstrukcyjno - budowlane - warunek konieczny,
  • Cechuje Cię zaangażowanie, zorganizowanie oraz terminowość w wykonywaniu zleconych zadań,
  • Jesteś samodzielny i dokładny,
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku – dodatkowy atut !
  • Jesteś #najeżony dobrą energią !

U nas:

  • Będziesz pracować u lidera rynku branży fotowoltaicznej,
  • Masz szansę zdobycia ogromnego doświadczenia,
  • Gwarantujemy wyzwania i dużo ciekawych projektów,
  • Będziesz pracować w młodym i energicznym zespole,
  • Możesz mieć opiekę medyczną oraz MultiSport,
  • Możesz pracować w oparciu o zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B.

Brzmi dobrze? Wyślij CV!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"
Jeśli wyraża Pan/Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy