Specjalista ds. konstrukcji mechanicznych / mechatronicznych

Diehl Controls Polska

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w pracach projektowych w interdyscyplinarnym zespole w zakresie wdrażania części/systemów od konceptu do fazy produkcji wielkoseryjnej;

  • Tworzenie dokumentacji technicznej (3d, 2d itp.) dla części/systemów mechanicznych/mechatronicznych zgodnie ze specyfikacją i standardami, we współpracy z Klientem, dostawcami oraz działami w organizacji;

  • Kontakt z dostawcami i producentami części mechanicznych oraz klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;

  • Projektowanie nowych produktów oraz udoskonalanie istniejących wyrobów;

  • Odpowiedzialność za weryfikację, design i wdrożenie części mechanicznych (obudowy, radiatory, przyciski, panele interfejsów użytkownika, folie dekoracyjne, elementy złączne itp.), dobór materiałów i technologii wytwarzania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika/Mechatronika lub pokrewne);

  • 5-letnie doświadczenie, jako inżynier konstruktor (m.in. w projektowaniu komponentów z tworzyw sztucznych oraz całych systemów mechanicznych/mechatronicznych);

  • Znajomość programów CAD (preferowane: NX, SolidWorks);

  • Praktyczna znajomość: DFM, D-FMEA, itp.;

  • Praktyczna wiedza z zakresu właściwości i doboru materiałów oraz technologii wytwarzania;

  • Dobra znajomość języka angielski (min.B1);

  • Wiedza z zakresu rozwoju produktu oraz wdrażania go do produkcji wielkoseryjnej;

  • Zdolności analitycznego myślenia, perfekcyjnej organizacji pracy oraz umiejętności efektywnej komunikacji zapewniającymi realizację zadań zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze rozwoju elektronicznych urządzeń sterujących oraz optycznych i dotykowych technologii;

  • Specjalistyczna wiedza z zakresu: materiałów (tworzywa sztuczne, metale i pokrycia), procesów produkcyjnych (wtryskiwanie, wytłaczanie, klejenie, lutowanie, itp.), analiz FEA: symulacje wytrzymałościowe, termiczne, optyczne itp., planowania walidacji produktu (m.in. testy HALT&ALT, wibracyjne itp.);

  • Znajomość programów: SAP, VB-Office, Jira, MKS, SW FlowSimulation, Nastran, SPEOS, Mouldflow, Simtool;

  • Znajomość: VR, PMI, 3D scanning, 3D printing;

  • Dobra znajomość języka niemieckiego / innych języków obcych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas określony bez okresu próbnego;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym oraz autonomicznym środowisku;

  • Możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe);

  • „Wczasy pod gruszą”, Smart Lunch, bonusy świąteczne;

  • Praca w doświadczonym zespole zapewniającym wsparcie przy wdrożeniu do pracy oraz dalszym rozwoju;

  • Dopłatę do dojazdów lub pakiet relokacyjny oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Obecnie ponad 17 tysięcy pracowników tworzy innowacyjne rozwiązania technologiczne w pięciu dywizjach naszej korporacji: Metall, Controls, Defence, Aviation i Metering. Diehl Controls jest czołowym, międzynarodowym producentem i dostawcą urządzeń sterujących dla sprzętów gospodarstwa domowego, wykorzystujących energooszczędne rozwiązania oraz systemy komunikacji bezprzewodowej. Złóż aplikację w firmie Diehl i dołącz do grona osób tworzących fascynujące technologie. Znajdź z nami swoją wyjątkową ścieżkę kariery zawodowej w dobrze prosperującym oraz zorientowanym na przyszłość przedsiębiorstwie.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś zainteresowany/a powyższym stanowiskiem i chcesz wykorzystywać swoje pomysły i umiejętności w międzynarodowym przedsiębiorstwie, prosimy o przesyłanie ofert w j.polskim za pomocą przycisku APLIKUJ.