Specjalista ds. Konstrukcji Opakowań

VG Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jaworzno, Tychy, Bieruń

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

VG Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Chełmku Plac Kilińskiego 1, należąca do grupy kapitałowej VAN GENECHTEN PACKAGING,
producent opakowań kartonowych,
poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:
SPECJALISTA DS. KONSTRUKCJI OPAKOWAŃ
Miejsce pracy: Chełmek (powiat oświęcimski)
Okolice miast: Bieruń, Tychy, Jaworzno, Oświęcim, Chrzanów
Numer ref.: (nr ref. KO/2020)

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w renomowanym międzynarodowym koncernie
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
  • Pracę w młodym, rozwijającym się zespole
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę

Wymagamy:

  • Wykształcenia min. średniego (o kierunku grafika lub informatyka)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub pokrewnym w dziedzinie opakowań produkowanych w przemyśle poligraficznym
  • Dobrej znajomości programów graficznych
  • Dobrej znajomości programu EXCEL
  • Umiejętności czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
  • Znajomości języka angielskiego (poziom min. B1)
  • Samodzielności i pomysłowości
  • Umiejętności pracy w zespole

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie plikami technicznymi/konstrukcjami opakowań
  • Przygotowywanie plików konstrukcyjnych
  • Tworzenie konstrukcji opakowań na potrzeby naszych klientów
  • Współpraca z grafikami firmy
  • Wycinanie na ploterze próbnych opakowań
  • Zamawianie narzędzi
  • Współpraca z Działem Sprzedaży

PROSIMY O ZAMIESZCZENIE JEDNEGO Z OŚWIADCZEŃ:

I)    Oświadczenie do rekrutacji bieżącej:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez VG Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Chełmku, Plac Kilińskiego 1, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

lub

II)   Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez VG Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Chełmku, Plac Kilińskiego 1, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach na inne stanowiska przez okres 12 miesięcy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres VG Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Chełmku, Plac Kilińskiego 1, z dopiskiem KO/2020 lub za pomocą przycisku aplikuj.
REKRUTACJA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH ETAPÓW:
  1. weryfikacja dokumentów i wymagań kwalifikacyjnych kandydatów
  2. rozmowa kwalifikacyjna

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy