Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Konstrukcyjnych

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Łódź
    W związku z rozwojem naszego Zakładu Transformatorów Mocy poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Konstrukcyjnych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie projektów transformatorów mocy.
    Zadania:
    • Projektowanie transformatorów mocy (obliczenia rdzenia, uzwojeń, układu izolacyjnego, układu chłodzenia);
    • Dobór wyposażenia dla projektowanego transformatora;
    • Wykonywanie rysunków technicznych 2D i 3D transformatora;
    • Wykonywanie zestawienia kosztów projektowanych transformatorów;
    • Przygotowanie ofert zgodnie z założeniami technicznymi;
    • Reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami w zakresie ustaleń parametrów technicznych ofert;
    • Udział w międzynarodowych zespołach projektowych.
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowani absolwenci wydziału elektrycznego);
    • Wiedza z zakresu podstaw elektrotechniki;
    • Znajomość programu AutoCad, ProE, Creo będzie dodatkowym atutem;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
    • Mile widziana umiejętność programowania;
    • Dobra znajomość pakietu MS Office;
    • Predyspozycje do pracy w zespole;
    • Dobra organizacja pracy własnej;
    • Umiejętność szybkiego rozwiazywania problemów oraz podejmowania samodzielnych decyzji.
    Oferujemy:
    • Interesujacą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiazania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w miedzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejetności;
    • Miłą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za posrednictwem naszej strony klikajac na przycisk „Aplikuj”.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłacznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzule: „Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z pózn. zm.) dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji”.