Specjalista ds. Kontaktów z Klientami

Rekrutacja ukryta
  • Elbląg, Olsztyn, Ostróda, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2017-01-05 do końca 13 dni

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy stabilnym partnerem biznesowym, o międzynarodowym zasięgu. Działamy na polskim rynku ponad dwadzieścia lat. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi oraz nowoczesne produkty dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Pracownikom oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia ponoszące umiejętności zawodowe oraz atrakcyjne świadczenia. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Elbląg, Olsztyn, Ostróda
Region: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z nowymi oraz stałymi klientami
  • Przeprowadzanie analizy potrzeb i doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań dla klienta
  • Prezentowanie i sprzedaż oferty produktowej oraz dbałość o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Dwuletnie doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży
  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
  • Komunikatywność i umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Łatwość w podejmowaniu decyzji i samodzielność w działaniu
  • Profesjonalne podejście do wykonywanych zadań
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie dobrym

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system finansowo-motywacyjny
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej zgodnie z osobistymi preferencjami
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń oraz wdrożenie do pracy
  • Wsparcie finansowe na początku współpracy
  • Samodzielność w planowaniu i realizacji zadań
  • Współpracę na czas nieokreślony

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej list motywacyjny i CV klikając
w przycisk aplikowania

wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się