Oferta pracy

Specjalista ds. Kontaktów z Klientami

Kredyt Inkaso S.A.O firmie

  • Zamość, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa Kapitałowa Kredyt Inkaso od lat należy do ścisłej czołówki firm zarządzających wierzytelnościami na rynkach finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Tę pozycję wypracowaliśmy i utrzymujemy profesjonalizmem połączonym z fachowym doradztwem. W zakresie swojej działalności współpracujemy z czołowymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz podmiotami świadczącymi usługi telekomunikacyjne. Naszym największym kapitałem jest Zespół! Nasi pracownicy, to osoby z różnorodnymi kompetencjami, umiejętnościami i pasjami, to dzięki nim tak dynamicznie się rozwijamy, realizujemy naszą strategię, osiągamy założone cele.

Spółka obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczne negocjacje z dłużnikami dotyczące warunków spłaty zadłużenia
  • Zawieranie porozumień ratalnych z dłużnikami
  • Realizacja planów finansowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • Asertywność oraz zdolności negocjacyjne
  • Silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Motywujący system wynagrodzenia (podstawa + prowizja uzależniona od wyników)
  • Atrakcyjne konkursy dla pracowników
  • Pełną wyzwań pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej
  • Prywatny pakiet medyczny, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, karta MultiSport

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy