Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kontaktów z Klientem Bieznesowym z językiem niemieckim

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana
    w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz
    Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług,
    który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

    www.goldmanrecruitment.pl
    Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu z branży automotive poszukujemy kandydatów ze znajomością języka niemieckiego na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref. 190587/5535

    Opis stanowiska:

    • kontrola i weryfikacja zamówień na materiały dla branży automotive,
    • aktywne rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami,
    • oferowanie rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby Klienta,
    • praca z systemem komputerowym SAP,
    • budowanie dobrych relacji z Klientami,
    • współpraca z międzynarodowymi oddziałami firmy.

    Wymagania:

    • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2/C1,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
    • wcześniejsze doświadczenia związane z obsługą Klienta,
    • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem SAP oraz MS Excel,
    • zainteresowanie oraz chęć rozwoju w obszarze zamówień oraz współpracy B2B z międzynarodowym biznesem,
    • bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne,
    • duża samodzielność oraz umiejętność reagowania na nieprzewidywalne sytuacje.

    Oferta obejmuje:

    • stałą umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • samodzielne stanowisko obejmujące pracę na całym procesie a nie tylko jego wycinku,
    • małe zespoły oraz kameralna, rodzinna atmosfera,
    • atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów takich jak karta lunchowa, karta multisport, bonusy (holiday, annual bonus), ubezpieczenie zdrowotne i na życie,
    • możliwość rozwoju, poszerzania kompetencji oraz wprowadzania własnych rozwiązań.