Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kontaktu z Klientami – Call Centre

ASO MR Sp. z o.o. Sp. K. TOYOTA KIELCEO firmie

  • Radomska 168, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ASO MR Sp. z o.o. Sp. K. TOYOTA KIELCE

Radomska 168

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • praca z bazą danych Klientów Dilera w zakresie obsługi telefonicznej

  • pozyskiwanie Klientów biznesowych i instytucjonalnych w sposób aktywny i twórczy

  • praca z harmonogramem serwisu mechanicznego w zakresie umówienia Klienta na optymalny termin

  • potwierdzenie wizyty Klienta w Serwisie

  • kontakt z Klientem po sprzedaży samochodu/ obsłudze serwisowej, badanie satysfakcji Klienta

  • telefoniczna obsługa akcji marketingowych

  • ofertowanie Klienta w zakresie produktów i usług dodatkowych

  • realizacja założonych wskaźników

  • utrzymywanie najwyższych standardów jakości obsługi Klienta zgodnych z filozofią marki Toyota i Lexus

  • działanie z pasją i zaangażowaniem, przewidywanie potrzeb Klientów i wychodzenie im naprzeciw

  • praca na systemach CRM

Nasze wymagania

  • komunikatywność i otwartość w rozmowach telefonicznych

  • wysoka kultura osobista, przyjemna intonacja głosu, umiejętność prawidłowego budowania wypowiedzi

  • zaangażowanie i konsekwencja w realizacji wyznaczonych celów

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z telefoniczną obsługą Klienta

  • biegła obsługa komputera

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy, system premiowy

  • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • bardzo dobre warunki pracy, przyjazną atmosferę, wsparcie współpracowników i przełożonego

  • pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się organizacji będącej liderem na rynkach motoryzacyjnych – radomskim, świętokrzyskim i małopolskim

Toyota Romanowski, jedyny autoryzowany dealer Toyoty i Lexusa w Kielcach.

Przewiń do profilu firmy