Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontaktu z Klientem

Akredo Sp. z o.o.O firmie

  • plac Bankowy 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Akredo Sp. z o.o.

plac Bankowy 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Będziesz jedną z pierwszych osób zatrudnionych na tym stanowisku. W związku z tym, będziesz uczestniczył w budowaniu firmy a przede wszystkim w tworzeniu, standardów obsługi Klienta, sprzedaży, i wielu innych zadaniach z tego obszaru. Jednocześnie zajmiesz się obsługą naszych Klientów we wszystkich kanałach komunikacji zdalnej.

Nasze wymagania

  • Mnóstwo pozytywnej energii

  • Chęci do pracy w firmie o startupowej mentalności

  • Otwartość i życzliwość

  • Proaktywne podejście do problemów

  • Otwartość na zmiany i wyzwania jakie będziemy przed Tobą stawiać

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta lub Sprzedaży w kanałach zdalnych

  • Doświadczenie w bankowości lub finansach

  • Wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która ma ambicję, potencjał i środki

  • aby zostać numerem jeden w Polsce

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Umowę o pracę

  • Opiekę medyczną

  • Nowoczesne biuro

  • Najwyższej klasy narzędzia pracy

  • Realny wpływ na kształt Firmy w Polsce

  • Ogromne możliwości rozwoju

  • Przyjazną atmosferę pracy

O nas

AKREDO - jesteśmy firmą z kapitałem wywodzącym się ze Skandynawii zajmująca się pośrednictwem finansowym online, mająca ambicję aby stać się numerem jeden w Polsce.

Naszą wizją jest stać się, najbardziej atrakcyjnym i przyjaznym miejscem na świecie do zarządzania produktami finansowymi.

Obecnie, w związku z rozwojem działalności w Polsce szukamy wyjątkowych osób, które wspólnie z nami stworzą zmotywowany Zespół i przyczynią się do rozwoju naszego FinTechu w Polsce. Osoby zatrudnione na stanowisku Specjalisty ds. Kontaktu z Klientem będą najważniejszym punktem komunikacji z naszymi klientami.

Dokumenty:

Prosimy o wysłanie:

1) CV w języku polskim

2) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania w przyszłych rekrutacjach prowadzonych Akredo Sp. z o.o.

Oświadczenie, o którym mowa w pkt 2) powyżej powinno być umieszczone w CV poprzez dodanie klauzuli o następującej treści:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Akredo sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Plac Bankowy 2 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.