Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kontaktu z klientem z językiem niemieckim

Vadain Sp. z o.o.O firmie

Vadain Sp. z o.o.

Ludwika Waryńskiego 32

Grudziądz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za profesjonalną i kompleksowa obsługę klientów zagranicznych oraz ścisłą współpracę z działania firmy odpowiadającymi za terminową realizację zleceń. Badanie potrzeb oraz budowanie z nimi partnerskich relacji – to element pracy każdego dnia

Nasze wymagania

  • biegłej znajomości języka niemieckiego zarówno w mowie, jak i piśmie (rozmowy odbywają się w języku niemieckim)
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności rozwiązywania problemów
  • zorientowania na osiąganie celów
  • inicjatywy i samodzielności w działaniu a jednocześnie otwarcie na zadania realizowane w grupie
  • otwartości i łatwości nawiązywania kontaktów
  • znajomości środowiska Windows – MSOffice, Sharepoint

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i umiejętności interpersonalnych
  • merytoryczne wsparcie współpracowników w pierwszych miesiącach pracy
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wynagrodzenie podstawowe i premie oraz prowizje
  • ubezpieczenie na życie
  • stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się organizacji o wysokich standardach działania

VADAIN słynie z wszechstronnych kolekcji tkanin oraz produkcji najpiękniejszych zasłon i rolet rzymskich. Posiadamy jedną z największych szwalni w Europie, usytuowaną w logistycznym centrum Polski - Grudziądzu. Kierując się kunsztem, zawsze poszukujemy nowoczesnych rozwiązań oraz tkanin zgodnych z obecnymi trendami.

Specjalista ds. kontaktu z klientem z językiem niemieckim, Ludwika Waryńskiego 32, Grudziądz