Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kontraktacji - branża rolnicza

Top Farms Agro Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie gospodarstw do kontraktacji nasiennych
  • bieżący monitoring plantacji oraz fachowe doradztwo w zakresie agrotechniki
  • koordynacja zbiorów i nadzór nad przechowywaniem, transportem
  • kwalifikacje polowe plantacji
  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji związanej z prowadzeniem plantacji
  • reprezentowanie firmy podczas imprez wystawienniczych, spotkań polowych

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w doradztwie agrotechnicznym – wymóg konieczny
  • energicznej, ambitnej i zorientowanej na cel postawy
  • łatwości nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z rolnikami
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych
  • gotowości do pracy w terenie, umiejętności zarządzania czasem pracy
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w roślinach poplonowych, tj. facelia, gorczyca, trawy
  • akredytacja kwalifikatora polowego oraz urzędowego próbobiorcy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku nasion
  • umowę o pracę
  • wsparcie we wdrożeniu oraz cykliczne szkolenia z zakresu agrotechniki oraz umiejętności miękkich
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, smartphone
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, etc.)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Miejsce pracy:

północna Polska

Specjalista ds. kontraktacji - branża rolnicza, łódzkie