Specjalista ds. kontraktacji i skupu

  • Rakszawa (pow. łańcucki), podkarpackie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 13.08.2019
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 12.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy największą niezależną polską spółką piwowarską.
    Nasza oferta obejmuje piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe.
    Mamy opinię sprawdzonego i cenionego partnera handlowego

    Poznaj Nas. Weź udział w rekrutacji do Van Pur SA na stanowisko:

    Specjalista ds. kontraktacji i skupu

    region działania: Polska, Słowacja, Czechy

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych źródeł dostaw produktów rolnych na terenie Polski, Słowacji i Czech
    • Aktualizacja bazy dostawców
    • Utrzymywanie kontaktów handlowych z rolnikami, negocjowanie warunków skupu
    • Odpowiedzialność za logistykę surowca: planowanie zwożenia surowca, magazynowanie
    • Koordynacja procesu dostarczenia surowca do browarów
    • Kontrola stanów magazynowych i zapewnienie ciągłości dostaw przy współpracy
      z działem zakupów

    WYMAGANIA:

    • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie skupu produktów rolnych
    • Doświadczenie we współpracy z producentami rolnymi
    • Znajomość rynku rolnego oraz budowania i zarządzania bazą dostawców
    • Wykształcenie rolnicze i pokrewne - mile widziane
    • Dobra organizacja pracy własnej
    • Umiejętności budowania relacji
    • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do codziennych wyjazdów służbowych
    • Znajomość j. słowackiego lub czeskiego – mile widziane

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Samodzielność w działaniu
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
    • Grupowe ubezpieczenie