Oferta pracy

Specjalista ds. Kontraktów

SOKOŁÓW S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój współpracy z producentami trzody na wyznaczonym terenie

  • utrzymywanie relacji z uczestnikami programu “Razem w przyszłość”

  • pozyskiwanie nowych producentów do programu “Razem w przyszłość”

  • praca w terenie - część województwa mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – rolnictwo, zootechnika lub pokrewne

  • doświadczenie w pracy z producentami trzody chlewnej

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • znajomość branży mięsnej

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, SAP)

  • umiejętności negocjacyjne oraz chęć do pracy

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego, a także udział w realizacji ciekawych projektów

  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta sportowa Multisport, opieka medyczna Medicover, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do wczasów, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne