Oferta pracy

Specjalista ds. kontraktów

COLLINS AEROSPACE

  • Bierutowska 65, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bierutowska 65

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie, negocjowanie, opiniowanie umów i porozumień z zakresu działalności całej spółki (GEC, MRO, OPS) i spółek z grupy kapitałowej w języku polskim i angielskim;

  • przygotowywanie i opiniowanie umów patentowych, assignementów, umów o poufności, pełnomocnictw;

  • wsparcie Radcy Prawnego w zakresie administracyjnym dotyczącym ochrony danych osobowych;

  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników w zakresie wykonywanej pracy;

  • wsparcie Radcy Prawnego w bieżących sprawach działalności spółki;

  • współpraca z działami wewnętrznymi spółki, spółkami z grupy kapitałowej oraz kancelariami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze (magister prawa);

  • minimum 3- letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną pracę z dokumentami i komunikację z klientami;

  • znajomość prawa ochrony danych osobowych w zakresie potrzebnym do negocjowania umów;

  • praktyczna umiejętność pisania tekstów prawnych w szczególności umów i pełnomocnictw;

  • dobra znajomość prawa handlowego, gospodarczego, cywilnego w zakresie potrzebnym do przygotowywania umów;

  • umiejętność wskazania obszarów ryzyk w umowach i kreatywne podejście do rozwiązania problemów;

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, dokładność, skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;

  • umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów;

  • dobra znajomość pakietu Ms Office

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę multisport

  • Prywatny Program Emerytalny

  • Scholar Program

  • Siłownię firmową

  • Dofinansowanie do ,,wczasów pod gruszą’’