Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontraktów Zagranicznych z językiem niemieckim

OSTINA LTD sp.k.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Ostina LTD SK to firma zajmująca się procesami rekrutacyjnym i delegowaniem opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech. Dzięki profesjonalnemu podejściu do Klienta, rzetelnej obsłudze firma prężnie się rozwija i zdobywa szerokie uznanie. Główna siedziba znajduje się w Gdyni, oddział boczny w Toruniu. W związku z rozwojem naszych struktur, poszukujemy energicznych osób do obu siedzib, lubiących kontakt z ludźmi i chcących pracować w dobrze zgranym, profesjonalnym zespole. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ostina.pl
Dołącz do nas!

Firma Ostina LTD SK w związku z rozwojem swoich struktur poszukuje do swojego biura w Gdyni

Specjalisty ds. kontraktów zagranicznych

ze znajomością języka niemieckiego

Obowiązki:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych (weryfikacja predyspozycji kandydatów do pracy oraz sprawdzanie stopnia znajomości języka niemieckiego)
  • zarządzanie ofertami pracy i koordynacja wyjazdów i przyjazdów pracowników
  • kontakt mailowy i telefoniczny z niemieckojęzycznymi partnerami
  • pozostałe zadania administracyjno- biurowe

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doskonała organizacja pracy
  • orientacja na rozwój i samodoskonalenie

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę na stanowisku umożliwiającą rozwój kompetencji zawodowych
  • umowę o pracę na pełny etat
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet premiowy
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00
  • kartę Multisport oraz pakiet medyczny

Ogłoszenie archiwalne