Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. kontraktowania robót branży instalacji sanitarnych

Cavatina GW Sp. z o.o.O firmie

  • Wielicka 28/b, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cavatina GW Sp. z o.o.

Wielicka 28/b

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • optymalizacja rozwiązań projektowych, kosztowych, czasowych dla instalacji branży sanitarnej. na inwestycjach prowadzonych przez Spółkę

  • koordynacja współpracy z działem projektowym, analiza projektów budowlanych oraz dokumentacji wykonawczej

  • przygotowywanie budżetów realizacji w zakresie branży instalacji sanitarnych. na inwestycjach prowadzonych przez Spółkę

  • poszukiwanie podwykonawców oraz dostawców materiałów dla realizacji instalacji branży sanitarnej. na inwestycjach prowadzonych przez Spółkę

  • przeprowadzenie procesu ofertowego, uzgadnianie zakresu robót oraz harmonogramów realizacji w zakresie branży instalacji sanitarnej. na inwestycjach prowadzonych przez Spółkę

  • kontraktowanie podwykonawców oraz dostawców materiałów zgodnie z projektem i budżetem zakresie branży instalacji sanitarnej na inwestycjach prowadzonych przez Spółkę

  • koordynowanie i kontrolowanie realizacji zakresie branży instalacji sanitarnej na inwestycjach prowadzonych przez Spółkę

  • przygotowanie dokumentacji związanej z realizacją zakresie branży instalacji sanitarnej. na inwestycjach prowadzonych przez Spółkę

  • nawiązywanie długotrwałych partnerskich relacji biznesowych

  • uczestnictwo w procesie Due Diligence od strony technicznej

  • współpraca z zespołem budowy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynieryjne – kierunek inżynieria środowiska lub pokrewne

  • doświadczenie w wykonywaniu wycen, budżetów, optymalizacji oraz kontraktowaniu robót z zakresu branży instalacji sanitarnej

  • 2 letnie doświadczenie na budowie w pełnieniu funkcji: Kierownik/ Inżyniera Robót Sanitarnych

  • samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • bardzo ciekawą pracę w jednej w najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

  • pakiet benefitów pracowniczych

  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

CAVATINA GW Sp. z o.o. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w realizacji projektów nieruchomościowych. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina GW Sp. z o. o. zlokalizowane są w siedmiu kluczowych z punktu widzenia rynku biurowego miastach Polski. Nasze budynki to między innymi: kompleks biurowców w Krakowie – Equal Business Park A, B, C i D, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie, Palio A w Gdańsku. Dołącz do współpracowników grupy kapitałowej CAVATINA i zostań członkiem zespołu jednego z liderów rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy