Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1155 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kontraktowych

  • Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NDI jest spółką dewelopersko-realizacyjną z polskim kapitałem, z siedzibą w Sopocie. Od ponad 23 lat NDI organizuje i realizuje projekty inwestycyjne na rynku nieruchomości i infrastruktury, wcielając się w rolę dewelopera, generalnego wykonawcy oraz inwestora.
    NDI jest dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

    Aktualnie do siedziby w Sopocie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sopot
    Nr ref.: PR/SK/0215

    ZAKRES ZADAŃ

    • Analiza warunków kontraktów budowlanych pod kątem ewentualnych ryzyk (np. w zakresie zakresu prac, rozliczeń, terminów realizacji) i proponowanie rozwiązań
    • Opracowywanie i wdrażanie strategii prowadzenia kontraktu
    • Monitorowanie zgodności realizacji kontraktu z formalnymi wymaganiami umowy zawartej z Zamawiającym
    • Prowadzenie korespondencji w zakresie roszczeń z Zamawiającym i Podwykonawcami
    • Udział w naradach i spotkaniach negocjacyjnych
    • Monitorowanie realizacji umów z Podwykonawcami w zakresie formalno - prawnym
    • Współpraca z Pionem Realizacji, Pionem Finansowym oraz Biurem Prawnym
    PROFIL KANDYDATA
    • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne budowlane)
    • Minimum 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość procedur FIDIC
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office na poziomie dobrym
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz umiejętności negocjacyjne
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole

    OFERTA

    • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
    • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

    Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego CV  wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym do dnia 25.02.2015 r. klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

    Prosimy o załączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

    Dziękujemy za przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.