Oferta pracy

Specjalista ds. Kontroli Dokumentów

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w PolsceO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • Przestrzeganie ustalonych procedur i standardów
  • Kontrola jakości dokumentów oraz ustalanie ich jakości z otrzymaną dokumentacją
  • Wsparcie w przechowywaniu dokumentacji, planów i rysunków technicznych
  • Zapewnienie niezbędnej pomocy w przechowywaniu danych referencyjnych i wykonywanie procesów reprograficznych, kopiowanie materiałów graficznych i piśmienniczych przy pomocy środków mechanicznych lub elektronicznych oraz skanowanie dokumentów
  • Wsparcie w codziennych procesach organizacyjnych, prowadzeniu dokumentacji i komunikacji
  • Uzyskiwanie i zarządzanie dokumentacją techniczną i rysunkami oraz weryfikowanie rysunków technicznych w procesie tworzenia dokumentacji

Cechy idealnego kandydata:

  • Odpowiedzialny, rzetelny, umiejętności analitycznego myślenia, aktywny, dokładny, skrupulatny
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność komunikowania się w j. angielskim

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość w obszarze SharePoint
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji, projektów i/lub pracy z dużą ilością dokumentów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie
  • Opieka medyczna po ukończeniu 1 roku współpracy
  • Multisport
  • Dodatkowe szkolenia
  • Eventy okolicznościowe związane ze świętami polskimi i tureckimi
  • Owocowe dni
Consent for Future Recruitment:

I consent to the processing by Gülermak Agır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş., Gülermak Sp. z o. o., Mosty Łódź S.A. GLM Kraków Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş. GP Mosty Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.  spółka cywilna, AGP Metro Polska, GLM Tramwaj Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş. of my personal data included in the recruitment application for the purposes of future recruitment.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy