Oferta pracy

Specjalista ds. kontroli finansowej

FCA Services Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Controlling wybranych podmiotów obsługiwanych przez FCA Services Polska

  • Opracowanie budżetów/forecastów w uzgodnieniu z poszczególnymi Działami Spółki

  • Alokacja kosztów na podstawie danych z systemu lub dostarczonych przez osoby odpowiedzialne za dany proces

  • Bieżąca współpraca z innymi Działami Spółki w celu utrzymania spójności rejestracji zdarzeń księgowych w oparciu o aktualne potrzeby oraz zgodnie z wytycznymi podręcznika Grupy

  • W procesie zamknięcia księgowego miesiąca, analiza danych dostępnych w systemie SAP

  • w celu przekazania do Cyklu Aktywnego/Pasywnego oraz Księgowości Głównej, niezbędnych informacji umożliwiających prawidłową prezentację danych ekonomiczno-finansowych Spółki

  • Analiza odchyleń między wykonaniem a budżetem

  • Przygotowywanie niezbędnych analiz oraz zestawień pomagających Centrali/Zarządowi/Kierownikom w podejmowaniu decyzji biznesowych.

  • Współpraca z audytorami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – ekonomiczne

  • Praktyczna wiedza z zakresu finansów, controllingu, rachunkowości i sprawozdawczości

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Biegła znajomość MS Office (zwłaszcza Excel)

  • Znajomość systemu SAP R/3 (FI, CO)

  • Wysokie zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Kreatywność, dociekliwość

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność

Mile widziane

  • Znajomość języka włoskiego

  • podstawy VBA

To oferujemy

  • Interesującą ścieżkę kariery w międzynarodowej organizacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Rozmowa z Działem HR

3

Rozmowa z kierownikiem zespołu

4

Decyzja

FCA Services Polska Sp. z o.o.

FCA Services Polska Sp. z o.o. jest spółką międzynarodowej grupy Stellantis, świadczącą usługi finansowo-księgowe i kadrowo-płacowe dla spółek należących do Grupy. Usługi finansowo-księgowe obejmują szereg działań składających się na procesy Purchase-To-Pay, Order-To-Cash, obsługę środków trwałych oraz księgowość główną i sprawozdawczość. W Polsce zatrudniamy ponad 1000 osób, z czego około 960 pracuje w Bielsku-Białej, pozostali zatrudnieni są w biurach głównie w Tychach, Sosnowcu i Płocku.

Dział FINANCE odpowiedzialny jest za opracowanie budżetów/prognoz budżetowych, alokację kosztów, bieżącą współpracę z innymi Działami Spółki w celu utrzymania spójności rejestracji zdarzeń księgowych, analizę danych umożliwiających prawidłową prezentację danych ekonomiczno-finansowych Spółki.

Przewiń do profilu firmy