Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Kontroli Finansowej / Financial Control Specialist

Grupa FIEGE Polska

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i kontrola realizacji budżetu rocznego

  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów oraz wyliczenia rezerw

  • przygotowywanie raportów wewnętrznych i analiz finansowych

  • sporządzanie i analiza raportów przepływów pieniężnych

  • odpowiedzialność za analizy rentowności oraz kontrolę kosztów

  • współpraca z zespołem księgowości

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • min. 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wiedza z zakresu zarządzania finansami i prawa podatkowego

  • znajomość rachunkowości finansowej i zarządczej

  • język angielski na poziomie B1

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel

  • rozumienie procesów mających wpływ na dane księgowe (sprzedaż, zakupy, inwestycje, gospodarka magazynowa, środki trwałe)

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość współpracy z Klientami światowej skali

  • kartę sportową/kartę kulturalną/dofinansowanie do przedszkola – Ty wybierasz, bo nie wszyscy lubimy to samo

  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną oraz możliwość dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)

  • możliwość nauki i rozwoju (bezpłatne lekcje języka angielskiego, szkolenia w ramach Akademii Rozwoju FIEGE)

  • oraz inne, atrakcyjne benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do obiadów

FIEGE to jeden z liderów logistyki kontraktowej, z tradycją sięgającą prawie 150 lat. W gronie naszych klientów są m.in. Zalando, Pirelli, Opel, Nestle, LG, Sephora i Deichmann. Od kilku lat odnotowujemy dynamiczny wzrost, co pozytywnie wpływa na nasz rozwój, potrzebę kreowania nowych wartości, ciągłego doskonalenia, podnoszenia jakości procesów. Innowacyjność, płaskie struktury i nastawienie na współpracę to nasze atuty. Na co dzień posługujemy się językiem, który wszyscy rozumieją: przyjaznym, doceniającym i wiarygodnym.

Przewiń do profilu firmy