Oferta pracy

Specjalista ds. kontroli finansowej

TZMO SAO firmie

TZMO SA

Stanisława Żółkiewskiego 20/26

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • analiza finansowa/zarządcza wybranego obszaru biznesowego Grupy TZMO,

  • gromadzenie i aktualizowanie danych oraz informacji potrzebnych do analizy,

  • sporządzanie analiz finansowych oraz raportów finansowych,

  • interpretacja i analiza danych, wyciąganie wniosków oraz ich prezentacja,

  • przygotowanie budżetu i kontrola jego realizacji,

  • wykonywanie kalkulacji cenowych, analiza rentowności produktów / klientów,

  • przygotowywanie rekomendacji decyzji biznesowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse i rachunkowość, controlling)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • zaawansowana znajomość arkuszy kalkulacyjnych,

  • praktyczna znajomość systemu klasy ERP oraz narzędzi Google - mile widziane,

  • umiejętności analitycznego myślenia,

  • samodzielność i inicjatywa,

  • dokładność, skrupulatność.

To oferujemy

  • środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,

  • stabilność - zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat,

  • benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, oferta wypoczynkowa, PPE),

  • ciekawa i pełna wyzwań praca,

  • przyjazną atmosferę,

  • współpracę z profesjonalistami,

  • rozwój - możliwość udziału w szkoleniach oraz perspektywa awansu.

TZMO SA

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Przewiń do profilu firmy