Specjalista ds. kontroli i jakości rozmów

EDISON ENERGIA Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

EDISON ENERGIA Sp. z o.o.

University Business Center I

Warszawa

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!
Poszukiwany
SPECJALISTA DS. KONTROLI
JAKOŚCI ROZMÓW
Szukasz przyjaznej firmy oferującej realne wyzwania i rozwój? Dobrze trafiłeś!!

  • Posiadasz doświadczenie w Dziale Obsługi Klienta,
  • Jesteś osobą relacyjną i komunikatywną,
  • Nie boisz się wyzwań, a niemożliwe dla Ciebie nie istnieje 😊,
  • Angażujesz się w powierzone zadania,
  • Chcesz brać czynny udział w współtworzeniu lidera na rynku fotowoltaiki
    w Polsce i stać się jego częścią.

Twoje zadania:

  • Odsłuch rozmów konsultantów w celu weryfikacji ich jakości,
  • Nadzór nad postępem procesu rozmów telefonicznych,
  • Udoskonalanie jakości przeprowadzanych rozmów,
  • Kontrola ilości wykonywanych połączeń i czasu pracy konsultantów,
  • Sporządzanie raportów dla Koordynatorów działu.

Oferujemy:

  • Stabilne zarobki – podstawa plus jasny i przejrzysty system premiowy,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, dużą swobodę i przestrzeń na samodzielne działanie,
  • Startupową kulturę pracy, nieformalną atmosferę i stabilność dojrzałej organizacji,
  • Pracę pełną wyzwań, rozwój w strukturach firmy i możliwość awansu,
  • Pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce.
… i działaj z nami przy rozbudowie prawdopodobnie najlepszego działu wsparcia sprzedaży fotowoltaiki w Polsce! Zapraszamy :) Dobra energia niech będzie z Wami!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy