Specjalista ds. kontroli i obiegu dokumentów w dziale jakości

Bridgestone Stargard Sp. z o. o.O firmie

  • Stargard, zachodniopomorskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bridgestone Stargard Sp. z o. o.

Most Kamienny 7

Stargard

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie dokumentacji zgodnie z wymogami wewnętrznymi firmy,
  • realizowanie i udoskonalanie systemu zapewnienia jakości,
  • wsparcie dla członków zespołu w codziennych zadaniach,
  • zarządzanie procesami komunikacyjnymi związanymi z obszarem zapewnienia jakości pomiędzy klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z przepływem dokumentacji (mile widziane doświadczenie w środowisku produkcyjnym),
  • dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym,
  • praktyczna znajomość pakietu Office,
  • skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu, nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • kantyna pracownicza,
  • narzędzia pracy: laptop, telefon,
  • możliwość pracy zdalnej.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne

Bridgestone Corporation to japoński koncern z tradycjami, działamy na rynku już od 1931 roku. Jesteśmy największym na świecie producentem opon i dostawcą rozwiązań mobilnych. Bridgestone jest Oficjalnym Partnerem Igrzysk Olimpijskich. W fabryce w Stargardzie produkujemy opony do samochodów ciężarowych i autobusów. Każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania, dbamy o rozwój pracowników i ich zadowolenie z pracy. Jesteśmy liderem na rynku. Nieustannie doskonalimy się, tworząc WSPANIAŁE MIEJSCE PRACY.

WYŚLIJ NAM SWOJE CV za pomocą przycisku APLIKUJ

WEJDŹ NA STRONĘ:

www.bridgestone-stargard.pl

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! CZEKA NA CIEBIE WSPANIAŁE MIEJSCE PRACY!

Specjalista ds. kontroli i obiegu dokumentów w dziale jakości, Most Kamienny 7, Stargard