Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kontroli Jakości – artykuły dla dzieci

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, jednego z najszybciej rozwijających się producentów artykułów dziecięcych w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • Analiza i ocena parametrów produktu w oparciu o wymagania norm, specyfikację jak i funkcjonalność wyrobu
    • Weryfikacja pod względem formalnym i merytorycznym dokumentacji przekazywanej przez dostawców
    • Przygotowywanie raportów i uzgadnianie z dostawcami dokumentów jakościowych
    • Przygotowywanie oraz zarządzanie dokumentacją z obszaru certyfikacji i inspekcji
    • Analizowanie reklamacji posprzedażowych i kontrola wdrażania udoskonaleń

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widzialne w branży dziecięcej
    • Wykształcenie wyższe
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w pracy z dokumentami normalizacyjnymi (normy, dyrektywy, rozporządzenia)
    • Biegła znajomość obsługi komputera (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny)
    • Mile widziana znajomość norm, przepisów europejskich i krajowych dotyczących artykułów dla dzieci
    • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów technicznych i dokładność

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Pakiet benefitów w tym prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy
    • Możliwość rozwoju w organizacji o międzynarodowym zasięgu
    • Przyjazne miejsce pracy
    • Pracę w zgranym, młodym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Domino Polska Sp. z o.o.
    www.dominopolska.pl
    Agencja 5070
    Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI!