Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. kontroli jakości

TFP Sp. z o.o.

  • Wolsztyńska 48, Babimost
    Babimost, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wolsztyńska 48

Babimost

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesami jakościowymi

  • przygotowanie i aktualizacja dokumentacji dotyczącej pomiarów jakościowych

  • ciągłe doskonalenie procesów uwzględniające wymagania systemów jakości ISO 9001

  • prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych

  • obsługa procesu reklamacyjnego

  • nadzór nad skutecznością reklamacji surowców i komponentów od dostawców zewnętrznych

  • tworzenie statystyk jakościowych

  • prowadzenie szkoleń na podstawie aktualnych problemów jakościowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (B1)

  • wiedza z zakresu oceny jakości surowców i wyrobów gotowych

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • mile widziana znajomość systemów zarządzania zgodnych z normami ISO 9001, 14001, BRC IoP

  • mile widziana znajomość zagadnień 8D Report FMEA, Control Plan, 5Why

To oferujemy

  • dofinansowanie do karty multisport

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • umowa bezpośrednio u pracodawcy

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja - wyślij swoje CV

2

Selekcja + Kontakt z wybranymi kandydatami

3

Spotkanie lub rozmowa telefoniczna

4

Decyzja/informacja zwrotna

5

Zatrudnienie - Dołączasz do naszego zespołu!

TFP Sp. z o.o. - jest wiodącym polskim producentem opakowań z tektury falistej oraz litej.

30-letnia obecność na rynku i niekwestionowana pozycja w branży, połączona z najwyższymi standardami jakościowymi, znalazły uznanie wśród czołowych koncernów europejskich.

Przewiń do profilu firmy