Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kontroli jakości

TFP Sp. z o.o.O firmie

  • Babimost, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

TFP Sp. z o.o.

Wolsztyńska 48

Babimost

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesami jakościowymi
  • przygotowanie i aktualizacja dokumentacji dotyczącej pomiarów jakościowych
  • ciągłe doskonalenie procesów uwzględniające wymagania systemów jakości ISO 9001
  • prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • obsługa procesu reklamacyjnego
  • nadzór nad skutecznością reklamacji surowców i komponentów od dostawców zewnętrznych
  • tworzenie statystyk jakościowych
  • prowadzenie szkoleń na podstawie aktualnych problemów jakościowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (B1)
  • wiedza z zakresu oceny jakości surowców i wyrobów gotowych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • mile widziana znajomość systemów zarządzania zgodnych z normami ISO 9001, 14001, BRC IoP
  • mile widziana znajomość zagadnień 8D Report FMEA, Control Plan, 5Why

To oferujemy

  • dofinansowanie do karty multisport
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • umowa bezpośrednio u pracodawcy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji

1

Aplikacja - wyślij swoje CV

2

Selekcja + Kontakt z wybranymi kandydatami

3

Spotkanie lub rozmowa telefoniczna

4

Decyzja/informacja zwrotna

5

Zatrudnienie - Dołączasz do naszego zespołu!

TFP Sp. z o.o. - jest wiodącym polskim producentem opakowań z tektury falistej oraz litej.

30-letnia obecność na rynku i niekwestionowana pozycja w branży, połączona z najwyższymi standardami jakościowymi, znalazły uznanie wśród czołowych koncernów europejskich.

Specjalista ds. kontroli jakości, Wolsztyńska 48, Babimost