Specjalista ds. Kontroli Jakości

  • Bielsko-Biała, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-25
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2018-11-24)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Obowiązki:

    • kontrola jakości wyrobów produkowanych w Firmie, dostaw materiałów do produkcji,
    • obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego.
    • prowadzenie dokumentacji kontrolnej i analiz zgodnie z obowiązującymi planami kontroli oraz Procedurami ISO

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie techniczne;
    • mile widziane doświadczenie w pracy w kontroli jakości;
    • znajomość rysunku technicznego;
    • praktyczna znajomość urządzeń pomiarowych i laboratoryjnych;
    • dokładność i precyzja wykonywanej pracy;
    • analizowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych;
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę - w Firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w doświadczonym zespole
    • warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy
    • bogaty pakiet socjalny
    Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV poprzez przycisk APLIKUJ wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym zgodnie z RODO.
    1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie dla celów prowadzonej przez Fabrykę Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o. w Bielsku-Białej, ul. Regera 30 rekrutacji na stanowisko: Sp.ds. Kontroli Jakości
    2. Administratorem Twoich danych osobowych jest Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Regera 30, 43-382 Bielsko-Biała
    3. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych [email protected], tel. 33 82 80 850, adres : ul. Regera 30, 43-382 Bielsko-Biała
    4. Dane osobowe będą/są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie Twojej dobrowolnej zgody
    5. Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody
    6. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego cofnięcia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż 6 miesięcy od daty  zakończenia rekrutacji w której bierzesz udział
    7. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzecich
    8. Podanie danych jest dobrowolne ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział
    9. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.