Oferta pracy

Specjalista ds. Kontroli Jakości

PORTA KMI POLAND spółka akcyjna

  • Szkolna 54, Bolszewo (pow. wejherowski)
    Bolszewo (pow. wejherowski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Szkolna 54

Bolszewo (pow. wejherowski)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie jakości na stanowiskach pracy – audyty postępowania oraz zapisów zgodnych z planem obróbki

  • Monitorowanie oraz analizowanie wskaźników samokontroli w toku produkcyjnym

  • Przeprowadzanie audytów półwyrobu, wyrobu gotowego pod kątem jakości wykonania (WJ) oraz zgodności wymiarowej z Planów Obróbki (PO)

  • Przeprowadzanie audytów procesów

  • Nadzór na sprzętem pomiarowym (sprawdzenie, legalizacja)

  • Udział w przeglądach reklamacji wewnętrznych oraz zewnętrznych

  • Szkolenia pracowników produkcji odnośnie jakości wyrobu, prawidłowości postępowania z wyrobem niezgodnym

  • Inicjonowanie oraz czynny udział w prowadzeniu działań oraz projektów jakościowych

  • Sporządzanie raportów z audytów, działań oraz projektów jakościowych

  • Wspieranie działu produkcji w zakresie zapewnienia oraz doskonalenia jakości

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu Zarzadzania jakością

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Dokładność, odpowiedzialność, samodzielność oraz zaangażowanie w realizacji zadań

  • Umiejętność pracy w grupie, pod presją czasu

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość j. angielskiego ma poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu montażu drzwi

  • Znajomość normy ISO 9001

  • Uprawnienia audytora wewnętrznego

  • Wykształcenie wyższe: Zarządzanie Jakością lub Techniczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych w godzinach pracy

  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych dla Twoich dzieci

  • karta Multisport

  • bilety do kina

Etapy rekrutacji
1

Krótka rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie rekrutacyjne w siedzibie firmy lub online

3

Propozycja współpracy

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z radością będziesz otwierać, by przekroczyć próg tego najważniejszego dla Ciebie miejsca. OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy