Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kontroli jakości

DELLNER BUBENZER PARTS sp. z o.o.O firmie

4 0006 000 brutto / mies.
  • Przemysłowa 6
    Bożepole Wielkie (pow. wejherowski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

DELLNER BUBENZER PARTS sp. z o.o.

Przemysłowa 6

Bożepole Wielkie (pow. wejherowski)

Dellner Bubenzer Parts sp.z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • szczegółowy pomiar detali metalowych
  • odbiór jakościowy detali w toku produkcji
  • prowadzenie dokumentacji, raportowanie w j. angielskim
  • wspieranie działu produkcji w optymalizacji procesów

Wymagania stanowiskowe:

  • wykształcenie techniczne
  • kilku letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych: suwmiarka, mikromierz, brama pomiarowa itp.
  • znajomość podstaw metrologii
  • umiejętność obsługi komputera,
  • mile widziana znajomość obsługi maszyny pomiarowej Wenzel,
  • mile widziana znajomość systemów ERP,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w międzynarodowej firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i szkoleń

Ogłoszenie archiwalne