Oferta pracy

Specjalista ds. kontroli jakości

Green Factory Bronisze Sp. z o. o. Sp. K.O firmie

  • Bronisze (pow. warszawski zachodni)

    Bronisze (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola towaru: owoców i warzyw podczas przyjęcia towaru, podczas zmiany konfekcji oraz podczas wydawania towaru przed wysyłką do Klienta,

  • sporządzanie raportów z bieżącej kontroli jakości dostaw,

  • kontrola towaru przeznaczonego do utylizacji- odpowiedzialność za tworzenie protokołów utylizacji,

  • wsparcie produkcji w ustalaniu i podejmowaniu działań korygujących,

  • współpraca z pozostałymi działami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy związanej z kontrolą jakości owoców i warzyw,

  • dyspozycyjność (praca zmianowa również w niedziele),

  • odpowiedzialność za powierzone zadania, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

  • gotowość do rozwoju, samodzielnego poszukiwania rozwiązań, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe branżowe np. technologia żywności, zarządzanie jakością, towaroznawstwo),

  • dobra znajomość obsługi komputera i programu MS Office,

  • mile widziany język angielski na poziomie komunikatywnym,

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • możliwość uzyskania uprawnień rzeczoznawcy świeżych owoców i warzyw

  • atrakcyjny pakiet socjalny(m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych, grupowe ubezpieczenie na życie)

  • duży zakres samodzielności, przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

  • niezbędne narzędzia do pracy

Green Factory Bronisze Sp. z o. o. Sp. K.

Green Factory Bronisze to lider Warszawskiego Hurtowego Rynku Tradycyjnego, który zaopatruje swoich licznych Klientów zarówno w świeże warzywa i owoce, jak i w produkty Ready to eat.

Duża i stale rosnąca oferta asortymentowa dostępna jest w dwóch punktach sprzedaży, na terenie rynku hurtowego w podwarszawskich Broniszach na poznańskiej giełdzie Franowo.

Dołącz do naszego zespołu i miej swój udział w naszym wspólnym sukcesie!

Przewiń do profilu firmy