Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kontroli Jakości Care

  • Katowice, Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jedna z największych firm chemicznych w Polsce. Istniejąc od 1945 roku jesteśmy działającym w skali globalnej liderem w produkcji surowców, w tym przede wszystkim kauczuku do produkcji opon, materiałów termoizolacyjnych, surowców dla chemii budowlanej, rozwijającym nową dywizję CARE poszukujemy obecnie osoby na stanowisko. Dowiedz się o nas więcej>>

    Miejsce pracy: Oświęcim
    SPE/1806/338/663

    Zadania:

    • Prowadzenie badań surowców oraz wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującą dokumentacją
    • Kontrola przyjmowanych do produkcji surowców, materiałów i opakowań
    • Analiza otrzymanych wyników
    • Udział w kwalifikacji, walidacji oraz transferze metod analitycznych
    • Pobieranie próbek zgodnie z obowiązującą dokumentacją na stanowisku pracy
    • Prowadzenie i kontrola zapisów z wykonywanych badań
    • Kontrola sprawności wyposażenia pomiarowego w  laboratorium
    • Zlecanie opracowania dokumentacji MSDA
    • Współpraca przy procesie tworzenia dokumentacji systemu ISO 22716
    • Prowadzenie dokumentacji kontroli jakości zgodnej z wymaganiami GMP i ISO

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe chemiczne / biotechnologiczne
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość norm ISO22716 i przepisów GMP mile widziana
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Samodzielność i zaangażowanie

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej, stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Pracę dającą możliwość rozwoju zawodowego
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i  konferencjach krajowych i zagranicznych
    • Umowę na zastępstwo
    Nasza firma jest miejscem dla ludzi otwartych na nowe doświadczenia i zdobywanie wiedzy. Wspieramy proces uczenia się naszych pracowników i otwieramy przed nimi nowe możliwości oczekując w zamian zaangażowania w realizację wspólnych projektów i inwestycji.
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i List Motywacyjny) poprzez wypełnienie ankiety rekrutacyjnej:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji, zgodnie z ustawą a dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 833).”