Oferta pracy

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Brueggen Polska Sp. z o.o.

  • Celejów (pow. garwoliński)

    Celejów (pow. garwoliński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie zgodnie z harmonogramem dokumentacji oraz próbek surowców i wyrobów gotowych do badań w laboratoriach zewnętrznych.

  • Koordynacja rejestracji poszczególnych sprawozdań z laboratoriów zewnętrznych, oraz nadzór nad niezgodnościami i rozbieżnościami w wynikach badań.

  • Kontrola dokumentacji dostaw surowców i materiałów opakowaniowych (zgodność parametrów z wymaganiami specyfikacji).

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych systemu HACCP, GHP, GMP.

  • Ocena przydatności nowych surowców.

  • Zgłaszanie reklamacji surowców, opakowań, wyrobów gotowych.

  • Nadzorowanie terminowego zwalniania surowców w systemie SAP QM.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, chemia żywności, nauki o żywieniu człowieka, biotechnologia lub pokrewne)

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym.

  • Znajomość metod analitycznych stosowanych w analizie żywności.

  • Znajomość technologii procesów produkcyjnych w przemyśle spożywczym.

  • Znajomość przepisów prawa żywnościowego i zasad znakowania środków spożywczych.

  • Znajomość systemów jakości: HACCP, BRC, IFS.

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.

  • Decyzyjność i umiejętność przekazywania wiedzy.

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie.

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.

  • Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczną, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe, bony świąteczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne