Specjalista ds. Kontroli jakości

BHH Mikrohuta Sp. z o.o.O firmie

BHH Mikrohuta Sp. z o.o.

Strzemieszyce Wielkie

Dąbrowa Górnicza

Mikrohuta funkcjonuje nieprzerwanie od 1998 r. specjalizując się w produkcji wyrobów ze stali nierdzewnych i stopów niklowych.

Jest liderem na polskim rynku wśród producentów wyrobów ciągnionych.

Szeroka gama produktów sprawia, iż wyroby Mikrohuty znajdują zastosowanie w wielu różnych sektorach produkcyjnych tj.: siatki i sita, obróbka na zimno, spawalnictwo, budownictwo oraz przemysł meblarski, samochodowy, medyczny, rolno-spożywczy i włókienniczy.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków, które obejmą osoby zatrudnione na tym stanowisku:

  • nadzór i kontrola produktów zgodnie z wewnętrznymi zasadami
  • wykonywanie czynności zleconych przez klienta w kwestiach jakościowych
  • aktualizacja i tworzenie dokumentów jakościowych
  • czynny udział w procesie reklamacyjnym dostawcy i klienta
  • przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego
  • umiejętności analityczne i podejmowania decyzji
  • współpraca ze wszystkimi działami BHH Mikrohuty
  • kontakt z klientami i dostawcami zewnętrznymi

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności: inżynieria jakości, przeróbka plastyczna,  metalurgia, inżynieria materiałowa
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość PPAP, FMEA, 5Why,8D , diagram Ishikawy
  • mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 9001:2015
  • mile widziana znajomość zagadnień stali nierdzewnej
  • umiejętność pracy z zespole
  • odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność

BHH Mikrohuta oferuje:

  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • dodatek stażowy, nagrody jubileuszowe
  • stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet socjalny
  • pakiet medyczny płacony przez pracodawcę
  • karta Multisport
  • owoce dla pracowników, tzw. „Owocowe wtorki”
  • atrakcyjny bonus w programie „Poleć znajomego” – 1000 zł brutto
  • możliwość korzystania z Kasy Zapomogowo-pożyczkowej
  • przyjazną atmosferę pracy w polsko – włoskim przedsiębiorstwie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy