Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontroli Jakości

BHH Mikrohuta Sp. z o.o.

Katowicka 11

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i kontrola produktów zgodnie z wewnętrznymi zasadami

  • wykonywanie czynności zleconych przez klienta w kwestiach jakościowych

  • aktualizacja i tworzenie dokumentów jakościowych

  • czynny udział w procesie reklamacyjnym dostawcy i klienta

  • przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń

  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego

  • umiejętności analityczne i podejmowania decyzji

  • współpraca ze wszystkimi działami BHH Mikrohuty

  • kontakt z klientami i dostawcami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności: inżynieria jakości, przeróbka plastyczna, metalurgia, inżynieria materiałowa

  • język angielski w stopniu komunikatywnym

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • mile widziana znajomość PPAP, FMEA, 5Why,8D , diagram Ishikawy

  • mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 9001:2015

  • mile widziana znajomość zagadnień stali nierdzewnej

  • umiejętność pracy z zespole

  • odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie zasadnicze, premie za brak absencji,

  • dodatek stażowy, nagrody jubileuszowe,

  • bogaty pakiet socjalny, pakiet medyczny płacony przez pracodawcę,

  • Karta Multisport,

  • Możliwość korzystania z Kasy zapomogowo pożyczkowej

  • wyróżniającą się i przyjazną atmosferę pracy w polsko – włoskim przedsiębiorstwie.

Mikrohuta funkcjonuje nieprzerwanie od 1998 r. specjalizując się w produkcji wyrobów ze stali nierdzewnych i stopów niklowych.

Jest liderem na polskim rynku wśród producentów wyrobów ciągnionych.

Szeroka gama produktów sprawia, iż wyroby Mikrohuty znajdują zastosowanie w wielu różnych sektorach produkcyjnych tj.: siatki i sita, obróbka na zimno, spawalnictwo, budownictwo oraz przemysł meblarski, samochodowy, medyczny, rolno-spożywczy i włókienniczy.

Przewiń do profilu firmy