Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontroli Jakości

NAFTO SP Z O OO firmie

  • Porvoo, Finlandia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola dostaw materiałowych oraz dokumentowanie tych dostaw;

  • kontrola dokumentacji spawalniczej;

  • kontrola i przygotowanie dokumentacji jakościowej;

  • kontrola międzyoperacyjna w czasie produkcji;

  • kontrola procesów technologicznych na zgodność z przynależnymi instrukcjami technologicznymi, normami oraz przepisami związanymi;

  • uczestnictwo w próbach / testach z udziałem przedstawiciela Klienta i/lub przedstawiciela trzeciej strony.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe min. 1 rok w branży rafineryjno-petrochemicznej oraz energetyce przy prefabrykacji/montażu rurociągów i konstrukcji stalowej (kontrola jakości - nadzór jakościowy, dokumentacja);

  • znajomość izometrii i rysunku technicznego;

  • certyfikat kompetencji badań wizualnych VT2;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym;

  • umiejętność pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku;

  • mobilność.

To oferujemy

Forma czasowego zatrudnienia: umowa o pracę na czas trwania projektu (remont postojowy) lub 1-osobowa działalność gospodarcza.