Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontroli Jakości

"VOGEN" Sp. z o.o.O firmie

  • Handlowa 17, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

"VOGEN" Sp. z o.o.

Handlowa 17

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • pomiary manualne detali i zespołów za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych

  • kontrola zgodności wykonania z wymaganiami dokumentacji projektowej

  • kontrola wizualna spoin

  • kontrola wejściowa surowca

  • pomiary wyrobów i wykonywanie testów funkcjonalnych

  • kompletacja dokumentacji jakościowej i powykonawczej w dziale Kontroli jakości

  • współpraca z działem produkcyjnym w zakresie wykonywanych pomiarów

  • współpraca z inspektorami ze strony Klienta oraz przedstawicielami towarzystw klasyfikacyjnych

Nasze wymagania

  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej

  • znajomość zasad metrologii i obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych

  • znajomość zagadnień technicznych związanych z obróbką stali

  • znajomości przepisów i norm związanych z branżą konstrukcji stalowych

  • znajomość procesów spawalniczych stosowanych w produkcji konstrukcji spawanych

  • certyfikat VT 2

  • wykształcenie wyższe lub średnie o profilu mechanicznym lub mechaniczno-technologicznym

  • znajomości pakietu MS Office (Excel),

  • ­prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość procesów malowania konstrukcji stalowych

  • znajomość obsługi systemów klasy ERP, MES

  • znajomość programu AutoCAD

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,

  • przyjazne warunki pracy,

  • umowę o pracę.

Jesteśmy firmą z 20 letnim doświadczeniem, liderem w branży budowy urządzeń i wymagających konstrukcji stalowych dla rynku Marine i Onshore. Jesteśmy nastawieni na rozwój i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych i organizacyjnych.

Przewiń do profilu firmy