Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Grupa Przemysłowa Baltic Sp. z o.o.

  • Handlowa 19, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Handlowa 19

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie kontroli powłok malarskich

  • Prowadzenie i kompletowanie dokumentacji jakościowej dokonywanych odbiorów zgodnie z ustaleniami i wymaganiami odpowiednich przepisów i norm.

  • Wykonywanie badań nieniszczących na konstrukcjach stalowych w technikach VT, UT i MT,

  • Raportowanie wykonywanych prac i wykrytych niezgodności.

Nasze wymagania

  • Wymagane doświadczenie to minimum 1 lata w badaniach nieniszczących

  • Wymagane uprawnienia: vt-2

  • Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Znajomość języka angielskiego min. W stopniu komunikatywnym.

  • Umiejętność obsługi tachimetru

Mile widziane

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Znajomość zasad budowy konstrukcji salowych

  • Podstawowa znajomość programów autocad lub podobny,

  • Umiejętność pracy z komputerowymi systemami biurowymi.

  • Posiadanie certyfikatu Frosio III lub tożsamego

Grupa Przemysłowa Baltic jest holdingiem, który opiera się na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu Stoczni Gdańskiej, GSG Towers, Baltic Operator i Energomontaż Północ Gdynia. Działamy aktywnie na polu produkcji konstrukcji stalowych dla przemysłu offshore, energetyki wiatrowej, konstrukcji infrastrukturalnych oraz okrętownictwa. Jako grupa zatrudniamy łącznie ponad 1500 wykwalifikowanych pracowników, zarówno technicznych, produkcyjnych jak i administracyjnych.

Przewiń do profilu firmy