Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontroli Jakości

EP SOLVO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaO firmie

  • Głogów

    Głogów, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca kontrola procesu produkcji

  • Sporządzanie protokołów pomiarowych

  • Kontakty z klientem w języku angielskim

  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych względem wykrytych niezgodności

  • Opracowywanie instrukcji czynności kontrolno-pomiarowych

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Sumienność, dyspozycyjność, dokładność

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w dziale kontroli jakości

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Pracę na pełny etat

  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności

  • Szkolenie wdrażające oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach