Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kontroli jakości

  • Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INDROL SP. Z O.O. SP.K.

    Firma o uregulowanej i stabilnej pozycji na rynku, działająca od 25 lat w branży spożywczej.

    W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski

    Zadania / Obowiązki:

    • Kontrolowanie surowca oraz wyrobów gotowych, aby były zgodne ze specyfikacjami oraz spełniały uzgodnione kryteria.
    • Nadzór nad prawidłowością prowadzonych procesów produkcyjnych, prowadzenie audytów wewnętrznych.
    • Pobór prób mikrobiologicznych środowiskowych, surowców oraz produktu gotowego.
    • Wykonywanie i nadzór nad badaniami przechowalniczymi.
    • Współudział w procesie analiz reklamacji produktów.
    • Prowadzenie szkoleń z zakresu zapewnienia jakości i bezpieczeństwa żywności oraz higieny pracowników.
    • Dbałość o wysoką jakość pracy, dokumentów oraz informacji wprowadzanych do systemów komputerowych.

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie min. 2-letnie na stanowisku w dziale jakości w branży spożywczej
    • Znajomość systemów HACCP, BRC i IFS
    • Umiejętność obsługi komputera – MS Office
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
    • Samodzielność w działaniu

    Firma oferuje:

    • Pracę w przyjaznym środowisku
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez INDROL Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Rostarzewie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest INDROL Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Rostarzewie przy ul. Wolsztyńskiej 68. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do INDROL Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Rostarzewie przy ul. Wolsztyńskiej 68, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.