Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kontroli Jakości

  • Janów Podlaski (pow. bialski), lubelskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 03.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Janów Podlaski (pow. bialski)

    Opis stanowiska:

    • Zapewnienie jakości (zgodności z wymaganiami) i bezpieczeństwa produktów spółki
    • Ocena dostaw surowców i opakowań
    • Uczestnictwo w procesie reklamacji surowców i opakowań.
    • Analiza surowców, wyrobów i opakowań
    • Kontrola półproduktów i wyrobów gotowych
    • Uczestniczenie w procesie postępowania z wyrobem niezgodnym
    • Nadzór nad przestrzeganiem zasad GMP/GHP w zakładzie
    • Uczestniczenie w audytach wewnętrznych oraz w audytach przeprowadzanych  w firmie przez zewnętrzne podmioty audytujące;
    • Zatrudnienie na czas określony (ok. 1,5 roku).

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe: Technologia żywności, produkcja żywności, pokrewne
    • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Gotowość do pracy 3-zmianowej
    • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B1
    • Znajomość Ms Office
    • Pożądane uprawnienia audytora wewnętrznego SZJ (ISO9001 lub BRC/IFS/ISO22000)
    • Mile widziana znajomość systemu SAP
    Oferujemy:
    Darmowy dojazd do zakładu na trasie
    Biała Podlaska - Janów Podlaski - Biała Podlaska

    a także
    • Możliwości rozwoju w ramach struktur wewnętrznych
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i premie finansowe
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Otwartą komunikację z kadrą kierowniczą
    • Dofinansowanie studiów i kursów
    • Udział w ciekawych projektach
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Nowoczesny system zarządzania
    • Pakiet socjalny i bony świąteczne

    Marta Omelaniuk - Praca w Dziale Jakości pozwoliła mi na rozwój moich kompetencji w zakresie Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Lubię swojego pracodawcę za to, że stawia mi codziennie nowe wyzwania oraz pozwala mi na prace w zgranym zespole. Czuje się spełnionym pracownikiem.