Oferta pracy

Specjalista ds. Kontroli Jakości

MikoPlus Sp. z o.o.O firmie

  • Jarogniewice (pow. kościański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Miko PLUS Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości śmietanek i mleczka UHT do kawy oraz soku cytrynowego do herbaty pod marką CHAMPION, Mała Biała i innych marek własnych sieci supermarketów.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie badań fizykochemicznych, organoleptycznych zgodnie z planem badań oraz w odniesieniu do norm przedmiotowych,
  • nadzór nad wyposażeniem pomiarowym,
  • raportowanie wyników kontroli i analiz,
  • badanie surowców, półproduktów, wyrobów gotowych, opakowań,
  • bieżąca kontrola procesów produkcyjnych mających na celu zapewnienie jakości produktów według standardów firmy,
  • współpraca przy opracowywaniu i wdrażaniu nowych procedur poprawiających stan higieny i doskonalenie Systemów Jakości.
  • znajomość systemów jakości i bezpieczeństwa żywności HACCP, BRC.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (Technolog Żywności),
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość technik laboratoryjnych (głównie fizykochemicznych),
  • znajomość zasad dobrej praktyki laboratoryjnej i jej praktyczne zastosowanie,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa w zakresie produkcji żywności i standardów dotyczących bezpieczeństwa żywności
  • znajomość pakietu Microsoft Office.
Oferujemy:
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • pracę w ciekawym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego, poszerzanie wiedzy i umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy