Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kontroli jakości

  • Jasło, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku krajowym i zagranicznym poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowiskach:

    SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI
    Nr ref.: 1/KJ/2019

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe w branży – minimum 1 rok
    • dyspozycyjność i mobilność - warunek konieczny
    • certyfikat kompetencji badań wizualnych VT2 – mile widziany
    • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
    • umiejętność pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku

    Zakres zadań:

    • praca w Jaśle oraz na budowach krajowych i zagranicznych
    • kontrola dostaw materiałowych oraz dokumentowanie tych kontroli
    • kontrola dokumentacji spawalniczej/jakościowej, inspekcje jakościowe u podwykonawców
    • kontrola międzyoperacyjna w czasie produkcji
    • uczestnictwo w próbach/testach z udziałem przedstawiciela Klienta i/lub przedstawiciela trzeciej strony
    • kontrola procesów technologicznych na zgodność z przynależnymi  instrukcjami technologicznymi, normami oraz przepisami związanymi

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • gwarantujemy rozwój zawodowy w prężnie rozwijającej się firmie oraz wsparcie w trakcie wdrożenia
    • atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie
    CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj w tytule wpisując numer referencyjny oferty.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami i zastrzegamy sobie prawo do wewnętrznej weryfikacji posiadanych kwalifikacji.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do NAFTO SP Z O.O. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym wyłącznie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe zostaną niezwłocznie usunięte po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na to stanowisko.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez NAFTO SP Z O.O. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] .

    Twoje dane osobowe wskazane w art. 22 1 § 1 i § 2 Kodeksu Pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o obowiązujące przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji i nie stanowi kryterium rozpatrzenia zgłoszenia aplikacyjnego.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność
    z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane  w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy.
    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected] lub naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych – p. Piotr Brodaczewski, pod adresem: 40-301 Katowice, ul. Siemianowicka 5a, e-mail: [email protected], tel. +48 32 259 96 75 wew. 204.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.